Сакральне значення імені, вибраного саме за святками, вважалося під заступництвом християнського святого, однак треба зауважити, що сенс самого імені цікавив і тих, хто захоплювався астрологією і нумерологією. Значення імені дійсно вкрай важливе. Якщо ви знаєте сенс імені, його персональну історію, ви, хоч-не-хоч, будете вкладати в нього певний специфічний енергетичний потенціал, який будьте впевнені, обов'язково спрацює.

Олександра

Ім’я Олександра має грецьке коріння і означає "хоробра захисниця". Ось чому дівчинці так часто притаманні чоловічі риси характеру. А й справді, значення імені Олександра говорить саме за себе: надійна, цілеспрямована, впевнена в собі та наполеглива. Ім’я, що походить від чоловічого Олександр, увібрало у себе найкращі риси протилежної статі.

13 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

Батькам не позаздриш, якщо Саша — єдина дитина в сім’ї. Ця непосидюча і вперта бешкетниця вмить переверне все з ніг на голову. Гратись і ділитися з іншими дітьми Олександру не примусиш нізащо.

До домашніх обов’язків береться неохоче. Тільки-но вдома зайде мова про генеральне прибирання, Саша раптово може "прихворіти". Та от парадокс. У малознайомій компанії, чи в гостях, її працьовитість немає межі!

У школі природна стійкість і твердість характеру допоможуть Олександрі досягти неабияких успіхів у спорті. Навчається дівчинка гарно, та лише тоді, коли сама вирішить, що їй це конче необхідно.

На перший погляд, Олександра — замкнута і потайна. Їй складно знайти спільну мову навіть з мамою. Але насправді Саша — довірлива і справедлива. Хитрувати з нею не варто. Принципова Олександра не пробачить навіть найменшої брехні. Вона сама щира з людьми і цього ж вимагає від інших.

Товаришує частіше з хлопцями, і в їхній компанії почуваєтьсяу своїй тарілці.

Олександри зазвичай знають, чого хочуть від життя. Для початку — це вища освіта, далі — престижна робота, і лише потім — шлюб.

Олександра обожнює подорожі. Поїздка за місто, похід у гори — ось який відпочинок Саші до душі. А ще Олександра у захваті від переглядів футболу — чоловікові пощастить мати таку активну дружину.

Олексій

Ім’я походить від давньогрецького слова "алекс", що означає "захисник". В дитинстві найбільшим авторитетом для хлопчика є його мати, яку він усіляко намагається захистити. Юний Олексій — не лідер, але однолітки його думку поважають і вважають правильною.

Самовдосконалення для власників імені — мета всього життя. Вони легко досягають успіхів у всьому, за що беруться. Бізнес, наука, спорт — Олексію підкорюються будь-які вершини. Олексій — людина діла. Не любить витрачати час на зайві балачки. Честолюбство і наполегливість допомагають йому зайняти бажане положення в суспільстві.

Зазвичай Олексій — особистість яскрава. Поступливий у дрібницях, під час вирішення серйозних питань Льоша намагатється довести правильність власних поглядів.

У професійній діяльності Олексії найчастіше обирають творчі стежки (акторська, журналістська діяльність, художнє мистецтво) або технічні спеціальності. В роботі Олексій демонструє старанність і навіть незамінність. Це той, про кого кажуть: "Він на своєму місці!"

Характер Олексія можна назвати майже ідеальним: спокійний, турботливий, люблячий і працьовитий. Хоча іноді аж занадто слідкує за чистотою і охайністю, чим може дратувати свою другу половинку. Через усе життя Олексії несуть любов до батьків, таку ж прихильність і турботу проявляють і до власних дітей.

В’ячеслав

В’ячеслав — давньоруське ім’я. Воно утворене словами “вяче” і "слава" і означає “той, що має найбільшу славу”. Славочка в дитинстві активний, добрий, чуйний і допитливий. Цей хлопчик із задоволенням бере участь в активних іграх і сам затіває різні пустощі. У нього багато друзів. Втім, малюкові іноді буває складно в спілкуванні через його імпульсивності і запального характеру.

З дитинства В’ячеслав вирізняється загостреним почуттям справедливості. Він відкрито говорить правду в обличчя, незалежно від того, хто перед ним: одноліток або дорослий. Хлопчик готовий відстоювати свою думку будь-якими способами: і розмовами, і за допомогою кулаків. Якщо не зуміє захистити скривдженого, може навіть розплакатися.

Аналітичний розум, педантичність і чудова пам’ять допомагають славі в навчанні. Йому легко даються практично всі шкільні предмети. Мало того, хлопчик прагне займатися не тільки в школі, але й у вільний час. Особливо В’ячеславу подобаються точні науки.

Незважаючи на популярність у однолітків, хлопець сором’язливий і вразливий. Його сильно зачіпає будь-який обман з боку близької людини. Зрада здатна зробити Славу недовірливим і відчуженим. Ускладнює життя юному В’ячеславу також його власна імпульсивність.

Відповідальність, педантичність В’ячеслава допомагають йому досягти успіху в будь-якій сфері. Він любить роботу і віддає професійної діяльності більшу частину свого часу. Водночас у такого чоловіка немає непомірних амбіцій. Головна його мета — сумлінно виконувати поставлені завдання. Втім, від поста керівника Слава відмовлятися не стане.

Щирість В’ячеслава, його галантність і енергійність забезпечують йому успіх у жінок. Він із задоволенням користується такою популярністю. Водночас серйозні стосунки заводить з дівчиною, яка підкорює його красою, ерудицією, хазяйновитістю і ніжністю. Такий чоловік готовий шукати свою ідеальну даму серця не один рік.

Григорій

Це ім’я грецького походження і означає "той, хто не спить". У дитинстві Григорій — дуже живий і непосидючий хлопчик. Він дуже намагається бути хорошим, битися не любить. У підлітковому віці він намагається бути рівним з людьми, ввічливий з усіма.

Григорій дуже чутливий, навіть різке слово або недоброзичливість співрозмовника можуть його вразити. Він завжди думає про те, щоб не образити нікого навіть словом. Гриць приділяє багато уваги своєму одягу і зовнішньому вигляду. Він залежний від думки людей, йому хочеться подобатися всім.

Здібності Григорія можуть проявитися в області техніки — йому подобаються прикладні науки. Він дуже любить читати і розвинений всебічно. Завдяки цим знанням він може бути професіоналом у будь-якій професії. Але Грицько не кар'єрист і не йому не вистачає честолюбства, щоб бути успішним по-справжньому.

Григорій вірний тій жінці, яку вибере собі супутницею життя. До неї у нього не буде особливих вимог. Він цінує домашній затишок і любить смачно поїсти.

Джерело