В одеській гімназії №4 батьки учнів обурилися, коли дізналися, що вчителька малювання Раїса Миколаївна Пирогова принижує дітей через те, що вони відповідають їй українською мовою.

Інцидент трапився на одному з уроків викладачки. Раїса Миколаївна лаяла дівчинку, яка забула альбом з малювання, і відповіла їй українською мовою.

Після цього педагог почала при оточуючих травити і принижувати школярку. Запис розмови в класі опублікували на сторінці "Батьки SOS" у соціальній мережі Facebook.

Вчителька української школи публічно присоромила дитину за рідну мову:

На записі чутно, як вчителька при дітях довела дівчинку до сліз, а потім сказала дівчинці "не реви". Також викладач каже дітям, що дівчинка ставить себе вище за всіх, бо спілкується українською мовою.

У коментарях батьки були шоковані від почутого. Українці вимагають звільнити вчительку і директора школи.

Вчителька української школи публічно присоромила дитину за рідну мову:

Пізніше з'ясувалося, що директор гімназії все таки звільнив педагога-тирана. 

"Директором прийнято рішення про звільнення за ст.41, П. 3 "вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи". Наразі очікується видання відповідного наказу. Зі зверненням до компетентних органів. Приношу свої вибачення від усіх освітян батькам і дитині", - повідомила директор Департаменту освіти і науки Одеської міськради Олена Буйневич.

Вчителька української школи публічно присоромила дитину за рідну мову:

Джерело