Російська телеведуча-путіністка Дана Борисова пожалілася на українку, яка не словом, а ділом показала, як варто поводитися з окупантами, де б вони не були.

Не так давно Борисова відпочивала в Таїланді, де й отримала на горіхи. Одному з росЗМП ведуча розповіла, що під час сніданку українка взяла тарілку і жбурнула її в росіянку.

"Єдиним виявом негативу був випад з боку українки, яка приїхала з дитиною. Вона під час сніданку жбурнула в нас тарілку, коли ми почали розмовляти з донькою", - побідкалася путіністка.

Українка зарядила тарілкою в російську телеведучу Дану Борисову

Також вона додала, що щиро не розуміє, чому жінка з України, в якій повномасштабну війну розгорнула Росія і вбиває мирних людей, так повелася.

Водночас Борисова поквапилася наголосити, що вона підтримує російську владу і вважає, що країна-терористка "все робить правильно".

Зазначимо, що 7 січня президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким запровадив санкції проти 119 осіб, які підтримують криваву політику путіна. Серед них опинилися й артисти-зрадники: Лоліта Мілявська, співак Філіп Кіркоров, ведуча Дана Борисова, співак Сергій Лазарєв, ведуча Жанна Бадоєва та багато інших.

Нагадаємо, що днями відомий російський блогер Михайло Литвин розповів про інцидент, який з ним стався під час відпочинку у Швейцарії. Там нахабного блогера поставили на місце поляки, які їхали з ним в одній кабінці. Почувши, що чоловік розмовляє російською, туристи з Польщі поцікавилися, звідки він. Дізнавшись, що з рф, поляки "рознесли" росіянина.

Читайте також:

Тіна Кароль показала фото з Денисом Монастирським і відреагувала на його загибель у Броварах

Катерина Осадча насмішила першим селфі 1,5-річного сина, яке той запостив сам у її Instagram

Наталія Могилевська довела до сліз свою подругу Камалію

Джерело