У с. Красносілля Гощанського району Рівненської області агресивний чоловік накинувся з косою на працівників військкомату, які принесли його брату повістку. 

Про це йдеться у вироку Гощанського районного суду Рівненської області. 

За даними суду, 13 вересня 2022 року двоє працівників військкомату прийшли вручити повістку брату підозрюваного, проте його не було вдома. Тоді військові почали спілкуватись з родичами чоловіка. Під час цього на них з косою накинувся брат потенційного призовника. 

Напав з косою, бо принесли повістку: на Рівненщині військові відстрілювались від агресивного чоловіка

Він намагався тяжко поранити лейтенанта, через що той тричі вистрелив у повітря. Лише після цього агресивний житель Рівненщини почав тікати. 

На суді обвинувачений зізнався у вчиненні злочину. Він заявив, що напав на працівників військкомату, бо йому здалось, що ті прийшли на його подвір'я без дозволу. А тому підозрюваний таким чином хотів їх вигнати. 

Суд визнав нападника винним за частиною 1 статті 350 КК України. Його засудили до трьох років іспитового терміну. 

Мобілізація в умовах воєнного стану 

24 лютого 2022 року президент Зеленський запровадив в Україні воєнний стан та загальну мобілізацію. Усім військовозобов'язаним заборонили виїжджати за кордон. 

Якщо призовник не прийде до військкомату після вручення повістки, йому загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі від 3 до 5 років відповідно до статті 336 Кримінального кодексу.

Наразі триває мобілізація в Україні. Зокрема відомо, що на блокпостах Львова, на в'їздах та виїздах з міста, масово зупиняють авто для вручення повісток чоловікам. Повістки видають в місті і перехожим, а також доставляють військовозобов'язаним адресно.

Читайте також:

Жорстке затримання чоловіка під час вручення повістки в Одесі: призначено службову перевірку (відео)

Зеленський доручив військовому командуванню створити резерв особового складу: для чого це потрібно

У Львові поліцейський за $3,5 тисячі пропонував "відмазати" від мобілізації: його затримали (фото)

Джерело