Фіналістка 12-го сезону шоу "Холостяк" –  Олександра Мудра  – відповіла на найпопулярніше питання, яке дуже цікавить її фоловерів у Instagram – про життя до проекту, в якому головним героєм був  Алекс Топольський . Зокрема, про романтичне реаліті-шоу у Литві, за участь у якому її критикували.

Фіналістка

Напередодні шоу "Холостяк" з Алексом Топольським вона знімалася у литовському шоу "Кохання без кордонів". Проте на проект вона потрапила випадково – журналістка знайшла її профіль у фейсбуці та покликала на кастинг.

Фіналістка

"На той момент моє серце було вільним, а планів на літо ще не було. Вона запросила мене на кастинг, я погодилася... Це був мій перший досвід під прицілом камер 24 на 7. Спочатку було дискомфортно, але ми швидко втяглися", - Згадала Олександра Мудра.

Фіналістка

Вона пройшла кастинг і місяць знімалася у Литві із сімома українками. За правилами проекту у фіналі вона мала зійтись з литовцем, але була єдиною учасницею, яка не знайшла кохання.

"Особисто для мене цей проект закінчився нічим. Я єдина, хто залишився без пари, ще литовець теж, але краще бути однією, ніж із недоробкою. Тому це був класний досвід", - підсумувала Саша Мудра.

Джерело