Загалом українські атлети завоювали на турнірі вісім медалей.

Молодіжна збірна України з карате виступила на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та спортсменів U21. Турнір відбувся у кіпрському місті Ларнака. Загалом у змаганнях взяли участь 1114 атлетів з 48 країн Європи.

Україну на цьому змаганні представляли 34 спортсмени. Збірною у Ларнаці керував тренерський штаб на чолі з виконувачем обов'язків головного тренера Дмитром Негатуровим.

Україна посіла третє місце у медальному заліку молодіжного чемпіонату Європи з карате: всі результати

Загалом на молодіжному Євро з карате збірна України завоювала вісім медалей. Ще троє каратистів стали четвертими на турнірі.

Золоті медалі серед кадетів здобули Дарія Булай (61+ кг) та Гела Кірія (-70 кг). У своїх фіналах Булай віддала суперниці один бал, а Кірія виграла без втрати очок. Обидві спортсменки представляють на змаганнях Чернівецьку область, а одним із тренерів каратисток є Валерій Чоботар, який нещодавно завоював "золото" на першому етапі Прем'єр-ліги у Каїрі.

Ще два "золота" збірна України завоювала у категорії U21. Чемпіонами серед каратистів до 21 року у своїх вагових категоріях стали Еліна Сєлємєнєва (-68 кг) і Максим Бугайов (-84 кг).

Срібні медалі на чемпіонаті Європи з карате завоювали юніорка Юлія Крот (66+ кг) та Наталія Осадчук (-55 кг). "Бронзу" здобули юніорка Поліна Марченко (-48 кг) та Олег Пащенко (-75 кг).

У загальному медальному заліку збірна Україна посіла 3-тє місце, пропустивши вперед лише команди Іспанії та Італії.

Медальний залік молодіжного чемпіонату Європи з карате: топ-5 Іспанія - 6 золотих + 0 срібних + 7 бронзових = 13 медалей Італія - 5 + 7 + 5 = 17 Україна - 4 + 2 + 2 + 8 Азербайджан - 3 + 1 + 2 = 6 Франція - 2 + 4 + 5 = 11 Що відомо Цьогорічний чемпіонат Європи з карате став в історії 50-м серед кадетів та 11-м для атлетів U-21. Минулого року молодіжний чемпіонат Європи з карате пройшов у Чехії. Цей турнір Україна також завершила на третьому місці у загальному медальному заліку, завоювавши три золоті, одну срібну та одну бронзову медалі.