Київ отримав від німецьких партнерів 7 поліцейських авто, 4 автівки для "Київзеленбуду", мікроавтобус для бойового чергування "Київської служби порятунку". Данія передала 8 потужних генераторів.

Про це повідомляє КМДА.

Поліцейські машини передало Міністерство внутрішніх справ, спорту та інтеграції Федеральної землі Баварія.

Поліцейські авто та генератори: Київ отримав допомогу від Німеччини та Данії

"Ще два тижні тому ці автомобілі забезпечували правопорядок на півдні Німеччини, а в наступні декілька днів заступлять на службу у патрульній поліції столиці України. Автівки обладнані спеціально для потреб патрульної поліції, мають усе необхідне для ефективного виконання службових завдань поліцейськими", – зазначив столичний мер Віталій Кличко.

Зеленбудівці отримали техніку від Мюнхена. Її використовуватимуть при догляді за столичними парками та скверами.

Данське місто Оденсе передало 8 потужних генераторів, які встановлять у котельнях для забезпечення теплопостачання під час відключень електроенергії. Наприкінці минулого року Оденсе уже передавав столиці 9 генераторів.

"Ці генератори символізують нашу підтримку українського народу, з яким у нас спільні цінності. І я бажаю, щоб генератори допомагали освітлювали місто Київ, надаючи ще більше наснаги і незламності його мешканцям", – сказав посол Данії Олє Егберг Міккельсен.

Що відомо

1 жовтня у Києві вийшли на маршрути 11 автобусів, які столиця отримала від Риги (Латвія) як допомогу.

У липні Київ, завдячуючи іноземним партнерам, отримав 12 пожежних і пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії.

У серпні мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози, які місто отримало від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.

У жовтні від німецьких та українських партнерів Київ отримав пожежне авто та два реанімобілі.

2 пожежних авто Київ передав Харкову, який зазнає постійних обстрілів.

Читайте також

В Ірпені відбудують два будинки за кошти UNITED 24

Зібрали 20 тонн макулатури: у Києві юні залізничники придбали дрон для ЗСУ

Джерело