Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступить 15 лютого у концертному залі Карнеґі-хол (США). Повідомлення про концерт зʼявилось на офіційному сайті залу.

"У 120-річчя нашого симфонічного оркестру Львівської національної філармонії нам випала така честь – виступати у одному з найвідоміших концертних залів світу", – зазначили у дописі представники оркестру.

На сайті Карнеґі-холу розповідають, що у програмі:

Львівський національний філармонійний оркестр виступить з концертною програмою у Карнеґі-холі камерна симфонія українського композитора Євгена Станковича, українсько-американський піаніст Станіслав Христенко разом з оркестром виконає Перший фортепіанний концерт Брамса, Дев'ята симфонія Дворжака "З Нового Світу".

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії — один з найстаріших симфонічних оркестрів України. У їх планах на лютий – велике гастрольне турне у США.

Також у Рочестері, штат Нью-Йорк, 31 січня, симфонічний оркестр виступив спільно із легендарним скрипалем Олегом Крисою. Під керівництвом головного дириґента Теодора Кухара виконували Скрипковий концерт №1 Макса Бруха.

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що у Карнеґі-холі відбувся великий концерт "Notes from Ukraine", де виконали " Щедрик", через 100 років після його північноамериканської премʼєри.

Карнеґі-Хол — концертна зала в Нью-Йорку, на розі 7 авеню та 57-й вулиці Мангеттена, в якому виконують як академічну, так і популярну музику.

У 1922 році концерт у Карнеґі-Холл був частиною першого проєкту української культурної дипломатії – світового турне Української Республіканської Капели під керівництвом музиканта Олександра Кошиця. Капела була створена з ініціативи уряду УНР та направлена ​​за кордон для промоції української незалежності в Європі та Америці та протидії російській пропаганді. Тур відбувся під егідою Міністерства освіти і мистецтва та Міністерства закордонних справ УНР, і лише в Північній Америці вони дали понад 200 концертів у великих залах та університетах.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

Джерело