Україну чекає 3 найважчі та найнебезпечніші місяці у 2023 році. До річниці війни 24 лютого можна чекати вогню, сказала астролог.

“Трапиться новий котел”: тиждень буде гірким, до 24 лютого готується “пекло” – гороскоп для України

Україна триматиме оборону з усіх напрямків. Росія надумує провести нову мобілізацію і влаштувати вогонь в Україні. Як каже астролог Яна Тимощук, це може статися до річниці війни.

За прогнозом Тимощук, цього тижня окупанти намагатимуться влаштовувати горе.

“Карта “Смерті” випадає на цей тиждень. Може бути глобальна смерть серед населення, або “смерті” в управлінні. Можуть бути “прильоти” або наступи. Україна готова до оборони. Захист буде дуже хорошим. Також ми будемо продовжувати бачити викриття у владі”, – каже астролог.

Війна затягнеться на роки і буде наступ
“Війна максимально розтягуватиметься. До цього потрібно бути готовим. У нас може бути формат країн, де війна може відбуватися кілька років”, – говорить астролог.

За її словами, наступ Росії буде, але не такий, як був рік тому.

“Друга хвиля наступу не буде в такому обсязі, як вона була. Може бути нечиста, і неправильна війна. Може щось пов’язано з хімічною зброєю. ППО будуть відбивати атаки. Потрібно розуміти, що безпечних місць в Україні зараз немає”, – зазначила астролог.

Гороскоп для міст України на тиждень з 6 по 12 лютого
“В Києві на цьому тижні буде енергія “смерті”. Можуть бути прильоти, готується якась репетиція наступу. Київ не візьмуть, але ситуація зараз така, що можемо мати зрушення і наміри в цей бік”, – прогнозує Тимощук.

При цьому, в Вугледарі поки не розвивається так ситуація, як окупанти хотіли.

“В Дніпрі йде енергія Марса Бога війни. Може бути “приліт” по дорозі і буде розкол. Випадає на Дніпро і карта “Миру”. Після ситуації, яка сталася в Дніпрі, всі в місті стали згуртованими. Люди один одному допомагають”, – зазначає астролог в прогнозі.

За її словами, в Кривому Розі на цьому тижні може статися щось у легкій формі, але в масштабі нічого не станеться.

“В Запоріжжя складна ситуація. Імовірність дуже велика, що візьмуть Запоріжжя. Карта “Місяця” – це обман, ілюзії. Може бути удар, як один, так і кілька”, – додала вона.

Астролог також попередила, що в Харкові може статися “котел”.

“У Харкові може відбутися “котел”. Вони хочуть ще воювати за території. У Харківській області можуть знову зробити захід. Це не означає, що воно точно відбудеться, але може бути такий програний варіант”, – додала вона.

Крім того, на Миколаїв на цей тиждень випадає карта “3 Мечів”.

“Може бути 3 слізних втрати, або захід з 3 напрямків”, – сказала вона.

Що відбуватиметься в Україні 24 лютого – річниця війни в Україні

“Енергія на наступ є. Протягом 3 місяців вони мобілізуватимуть ще людей. Події будуть прискорюватися, на жаль, ми будемо мати багато втрат. Йде енергія вогню – це сильне завоювання. Люди переїжджають і їдуть, міста спорожняються”, – каже вона.

Найнебезпечніші місяці для України в 2023 році
Найнебезпечнішими місяцями з точки зору астрології є:

лютий,
березень
квітень

“Ближче до літа підуть сприятливі злиття для України”, – додала астролог.

 

 

Сообщение “Трапиться новий котел”: тиждень буде гірким, до 24 лютого готується “пекло” – гороскоп для України появились сначала на NEWS TiME.

Джерело