В Івано-Франківську засновники програми "Ґранти Теплого Міста" збільшили співфінансування для учасників нового сезону. В попередні роки максимальна сума становила 20 тис. грн, зараз вона зросла до 90 тис. грн. Загальний бюджет програми складає 420 тис. грн. Про це Суспільному розповів координатор програми Андрій Левицький.

З його слів, команди, які не мають досвіду реалізації проєктів, можуть отримати до 20 тис. грн. Прийом заявок для участі в новій ґрантовій хвилі стартує 10 лютого та триватиме до 10 березня.

"Цього року основні напрями — це облаштування міського простору, сучасне мистецтво, прогресивна освіта та розвиток прогресивного підприємництва. Команди, які будуть подаватися, мають обов’язково мати досвід у громадському секторі та у волонтерстві. Це — досить вагомий аспект. Також важливо, щоб команда мала можливість або співфінансувати, або зробити свій внесок — 10% від загальної суми", — каже Андрій Левицький.

Іванофранківці можуть отримати до 90 тис. грн для реалізації своїх проєктів

Координатор програми "Ґранти Теплого Міста" розповідає: цьогоріч до ґрантового сезону планують залучати школярів та студентів. Для цього створили безкоштовну школу "Змінотворець". Після її закінчення молодь зможе подати заявку для участі в програмі та отримати до 10 тис. грн для реалізації своєї ідеї.

Окрім того, менторську школу створили для громадських організації, а також для людей, які не мають досвіду в написанні проєктів.

"Ми пропонуємо школи, в яких ви можете не тільки навчитися писати заявку, а також, як реалізовувати проєкти, тобто основи проєктного менеджменту. Важливо в школу приходити з ідеєю. А ми вже її опрацюємо та допрацюємо", — каже Андрій Левицький.

Керівниця платформи "Тепле Місто" Росана Тужанська розповідає, всі програми — безкоштовні.

"Вони відбуваються на конкурсній основі. Апліканти подають свої проєкти або залишають заявки. Незалежна комісія їх відбирає і ми формуємо групи", — каже Росана Тужанська

Впродовж п'яти років програма "Малі ґранти Теплого Міста" підтримала приблизно 100 громадських ініціатив на суму понад 1 млн грн.

Читайте також У Франківську "Тепле Місто" профінансує дев'ять проєктів на загальну суму пів мільйона гривень Завдяки програмі мікрогрантів на Івано-Франківщині створили приблизно 80 робочих місць В Івано-Франківській громаді профінансували 18 проєктів у межах "Бюджету участі"

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело