Відпрацьовують техніку, комбінації та механіку кидків. Команда “Олімпії-Колоса-Секвої-Школи вищої спортивної майстерності” із Вінниці готується до групового етапу Кубку європейських чемпіонів з індорхокею, які відбудуться у німецькому Мангеймі.

Право представляти країну на Кубку чемпіонів — вінничани здобули на чемпіонаті України у Житомирі, який завершився наприкінці січня. Вінницькі індорхокеїсти перемогли в усіх 15 матчах, розповів Суспільному головний тренер команди Павло Мазур. Каже, вінничани – ядро національної збірної України.

Індорхокей – це різновид хокею на траві. Але тут грають у залі, — каже тренер Микола Касянчук. Тренуються хокеїсти у Літині, у залі місцевої ДЮСШ. Їздять сюди, бо у Вінниці спортзалинеобхідного розміру немає.

Вінницькі індорхокеїсти готуються до Кубку європейських чемпіонів

"Це як у футболі – є футбол, а є футзал. Це ідентично дуже схоже. У футболі велике поле, 11 гравців, те ж саме й хокеї на траві. Індор – це зальний хокей. Різниця велика. Я, особисто, люблю індор, люблю зал, люблю динаміку. Тут все динамічно, швидко. Треба швидко виходити з будь-якої ситуації, швидко думати", — каже Микола Касянчук.

Воротар Ярослав Гордей, каже, його завдання захищати ворота.

"В будь-якому ігровому спорті, де є ворота та воротар – це дуже відповідальна позиція. Але це не знімає відповідальності з інших гравців, така сама відповідальність на них. Якщо воротар кілька моментів врятував, а нападник кілька забив – то з цього й складається перемога", — розповідає Ярослав Гордей.

У спорті, розповідає, з 1995 року — з них понад 20 років представляє школу вінницького хокею на траві. Каже, без спорту свого життя не уявляє.

У Німеччині вінничани проведуть три матчі з 17 по 20 лютого. Команда вмотивована та фізично готова, аби показати свій максимум, — каже Касянчук.

"Хлопці готові, настрій нормальний. Єдине, що турбує мене та головного тренера – це багато хворіє. Навантаження йдуть, організм ослаблений, і сьогодні в нас немає трьох ключових гравців", — розповідає Касянчук.

До Мангейму вінницькі хокеїсти вирушать у вівторок, 14 лютого. Перше та друге місця у групі дозволить вінничанам потрапити в раунд плей-офф.

Читайте також

Облаштував у ліцеї компʼютерні класи та провів Wi-Fi: як на Вінниччині переселенець допомагає громаді Екватор опалювального сезону: як " обігрівають Вінниччину" в умовах вимкнення електроенергії

Джерело