Львівський "Рух" переміг міланський "Інтер" в 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Поєдинок у Польщі завершився з рахунком 1:1, а в серії пенальті сильнішим виявився саме представник України.

Перший тайм зустрічі залишився за львів'янами. На 30-й хвилині "жовто-чорні" вийшли вперед завдяки точному удару Сергія Панченка.

"Нерадзуррі" змогли відповісти після перерви. На 52-й хвилині Франческо Еспозіто відновив паритет у цьому протистоянні.

"Рух" у серії пенальті здолав "Інтер" і вийшов до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА

Після основного часу гра одразу перейшла до серії пенальті, яка завершилась з рахунком 4:3 на користь української команди.

Таким чином, "Рух" пробився до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

Скласти компанію львів'янам у наступному раунді змагань також може донецький "Шахтар". В 1/16 фіналу "гірники" на виїзді зустрінуться з хорватським "Хайдуком". Цей матч також відбудеться 8 лютого, початок – о 19:00 за київським часом.