Сьогодні, 9 лютого, уже в третє відбувається відпочинково-екскурсійна поїздка дітей пільгових категорій Івано-Франківської міської територіальної громади.

Автобус з дітками пільгових категорій Івано-Франківської міської територіальної громади вирушив у пізнавальну мандрівку до угорського міста Дебрецен.
Екскурсійна поїздка для дітей пільгових категорій, батьки яких захищають Україну від російської агресії , отримали поранення, загинули у російсько-українській війні, вдруге організована у рамках тристоронньої угоди мерів міст Івано-Франківська, Берегово Закарпатської області та угорського міста Дебрецена, – повідомляє Департамент молодіжної політики та спорту.
В супроводі чотирьох місцевих педагогів вирушило 49 дітей вікової категорії від 10 до 16 років терміном на 7 днів.
Серед яких :
– діти загиблих Героїв, семеро;
– діти військовослужбовців з числа поранених, четверо;
– діти учасників бойових дій, двадцять п’ять;
– діти учасників бойових дій з багатодітних сімей, двоє;
– діти військовослужбовців УБД, одинадцять.
Організатори подбали про різноманітну, цікаву розважальну програму, яка познайомить наших діток з визначними місцями та культурними традиціями міста Дебрецен, створить дружню атмосферу та подарує безліч позитивних емоцій.
Впродовж місяця лютого заплановано відправити ще одну групи дітей до міста-побратима Дебрецена.
49 дітей-пільговиків з Франківська вирушили у мандрівку до угорського міста Дебрецен 49 дітей-пільговиків з Франківська вирушили у мандрівку до угорського міста Дебрецен 49 дітей-пільговиків з Франківська вирушили у мандрівку до угорського міста Дебрецен 49 дітей-пільговиків з Франківська вирушили у мандрівку до угорського міста Дебрецен 49 дітей-пільговиків з Франківська вирушили у мандрівку до угорського міста Дебрецен

Джерело