Під Бахмутом Донецької області загинула військова Тетяна Фесенко із позивним "Мурка". Чоловік-військовий, отримавши контузію, не залишив тіло дружини і ніс його ще 2,5 км до пункту евакуації. 

Про це повідомляє Big Kyiv.

У жінку, яка перебувала в окопі, потрапив снаряд. У цей час її чоловік отримав контузію, проте доповз до коханої й 2,5 км ніс її разом із кумами до пункту евакуації.

Військовий з контузією декілька кілометрів ніс тіло загиблої дружини на руках: трагічна історія з фронту

Відомо, подружжя пішло на фронт від початку повномасштабного вторгнення Путіна до України. Вона добровільно воювала у розвідувальному батальйоні пліч-опліч зі своїм чоловіком. Тетяні було 30 років. 2014 року військова познайомилася з майбутнім чоловіком, проте незабаром Володимир пішов на фронт добровольцем. Після повернення з АТО вони одружилися, у них народилася донька. Жили вони у Мостищах на Київщині, а три роки тому переїхали у столицю.

У перший день нападу Росії, 24 лютого, Тетяна та її чоловік відправили свою доньку з рідною їм людиною за кордон і дали їй нотаріальну довіреність на випадок того, якщо обидвоє загинуть, щоб вона могла законно удочерити їх 8-річну дочку. 

Трагічна історія з передової дуже зворушила користувачів Мережі. Вони висловлюють щирі співчуття рідним та публікують щемливі відео із Тетяною. 

Нагадаємо, Тетяна Фесенко ("Мурка") загинула 5 березня на війні з російськими окупантами під Бахмутом. Попрощалися із військовою у Гостомелі Київської області. 

@kalinina871 #Загинула#Жінка#Воїн ♬ Не твоя війна - Океан Ельзи
@a___nnn_ Жорстока та не справедлива реальність, справжнє кохання ️ #нівійні #фесенко #справжнєкохання #вічнапамять #завждивнашихсерцях #війнанасході #2023 #2022 ♬ оригинальный звук - a___nn

Читайте також:

  • Чому між США та Україною виникли розбіжності щодо оборони Бахмута та Криму — військовий експерт
  • Чи може РФ зірвати український контрнаступ і звільнення Криму: відповідь експерта
  • Символи перемоги: які два міста гарантують повернення Криму — Грабський

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело