У Катеринопільському лісництві школярі разом із лісівниками зробили шпаківні. Розвішали майже сотню "будиночків", розповіла Суспільному фахівчиня зі зв’язків з громадськістю та пресою Центрального лісового офісу Тетяна Будько.

Тетяна Будько розповіла, що лісівники щорічно виготовляють шпаківні та розвішують їх у лісах:

На Черкащині школярі разом з лісівниками розвішали близько 100 шпаківень

"Так ми створюємо сприятливі умови для розселення і розмноження корисних для лісу птахів, які їдять шкідників. До таких заходів ми запрошуємо школярів. Діти завжди радіють таким ініціативам і охоче беруть участь".

За її словами, разом з лісівниками розвішували шпаківні учні восьмого класу Катеринопільського ліцею:

"Розвішали близько 100 шпаківень. Також лісівники змайстрували цікаву конструкцію у вигляді циліндра, на який розмістили безліч різноколірні шпаківні".

Школярам також провели екскурсію лісництвом, показали вольєри з фазанами, павичами, голубами та декоративними курочками. Також продемонстрували і пожежну станцію лісництва, камери відеоспостереження за лісовими масивами, пожежний модуль та пожежний бокс з інвентарем, додала Тетяна Будько.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також Найбільше серед трьох областей: на Черкащині функціонує 27 пожежних станцій Висадять дерева, кущі та квіти: як у черкаських парках наводять лад

Джерело