ПриватБанк попередив українців про можливі проблеми з роботою карток. Коли та чому клієнти не зможуть скористатися ними, розповіли на офіційному сайті фінустанови.

ПриватБанк попередив українців про можливі проблеми з роботою карток у ніч проти 19 березня. Це з проведенням регламентних робіт підвищення якості та безпеки платежів. Також припиняються всі операції з банкоматами, терміналами самообслуговування та POS-терміналами.

Карти перестануть працювати: ПриватБанк попередив про проблеми

Роботи проводитимуться 19 березня з 00:05 до 03:05 і в цей період власників карток ПриватБанку просять утриматися від проведення будь-яких операцій, наприклад, покупок в інтернет. У фінустанові просять з розумінням поставитися до тимчасових складнощів у роботі сервісів.

Карти перестануть працювати: ПриватБанк попередив про проблеми

Карти перестануть працювати: ПриватБанк попередив про проблеми

"У період проведення регламентних робіт 19 березня з 00:05 до 03:05 ми тимчасово припинимо всі операції з картками банку. Аналогічний "тайм-аут" триватиме у роботі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів банку. Розраховуємо на ваше розуміння. у період проведення робіт ви плануєте покупки в інтернеті, радимо зробити це заздалегідь або відкласти на кілька годин", - йдеться у повідомленні.

Також наш портал інформував,  у ПриватБанку проблеми з готівкою? Блокує переклади та затримує кошти Голд клієнтів.

Джерело