Дуже відома у соціальних мережах блогерка, модель та зірка романтичного шоу "Холостяк" Даша Ульянова, яка днями зачарувала всіх чоловіків новим яскравим чином, продовжує радувати своїх відданих шанувальників яскравими кадрами та життєвими історіями.

Цього разу Даша вирішила пройти процедуру "розколювання" губ і зірка відразу звернула увагу на своїх хейтерів, до яких Ульянова має особливе ставлення. Дівчина завжди зустрічає критику на свою адресу з посмішкою на обличчі.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Даші Ульяновій у мережі Instagram.

"Шок контент. Я розколюю губи... Ви повинні це знати", - коротко розповіла про ситуацію Даша.

Також можна побачити коментарі, які Даша вирішила показати всім. Дівчата пишуть, що знайомі з такою ситуацією, коли весь філлер вийшов і треба було вколоти лише в одне місце, щоб поновити форму губ. Важливо розчинити старий гель та запустити новий.

Ще Даша Ульянова показала себе у кріслі косметолога, де на її очах можна було побачити "мокре місце". Видно, що зірка не дуже хотіла знову проходити цю процедуру, але що робити - краса вимагає жертв.

Раніше повідомлялося, учасниця "Холостяка" Аліна Ляшук зганьбилась у трамваї і заплатила штраф: "Найдорожча поїздка у трамваї, за 400 грн".

Також, Даша Ульянова з "Холостяка" у банному рушнику показала, як правильно збиратися на тренування: "Красуня".

Джерело