На офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України з'явилася інформація стосовно того, як потрібно "бронювати" чоловіків, щоб їх не забрали на службу в ході мобілізації та повномасштабної війни, розпочатої росіянами 24 лютого 2022 року. 

Цією інформацією поділилося Міністерство економіки. Відомо, що списки військовозобов'язаних потрібно надавати обов'язково у двох форматах –  Excel та PDF. Робити це потрібно через електронний кабінет "бронювання".

Як правильно отримати

Як правильно отримати

Форма списку обов'язково повинна відповідати вимогам, зазначеним у "додатку 1", містити обґрунтування та довідку про кількість військовозобов'язаних відповідно до вимог, що зазначені у "додатку 2".  

У першому випадку потрібно прописати список із зазначенням ПІБ, року народження військовозобов'язаних, найменування їхньої посади, військового звання тощо.

Як правильно отримати

У другій таблиці інформація відрізняється від першої. У ній потрібно вказати кількість працівників, які окремо працюють військовозобов'язаних чоловіків, включаючи заброньованих або запропонованих до "броні". І насамкінець співвідношення кіл-ва заброньованих військовозобов'язаних чоловіків і тих, кого це "чекає у майбутньому".

Як правильно отримати

Джерело