На ринку електромобілів в Україні спостерігається значне зростання, кількість зареєстрованих автівок на електродвигунах у порівнянні з минулим роком зросла удвічі.

За перші два місяці 2023 року кількість нових та вживаних електромобілів сягнула 2 923 одиниць. Про це повідомляють у Федерації автопрому України на основі даних МВС.

Не Tesla. Якій марці авто серед електрокарів надають перевагу українці

Не Tesla. Якій марці авто серед електрокарів надають перевагу українці

У січні та лютому цього року на українському ринку відбулося 100% зростання реєстрацій нових та вживаних електромобілів, загальна кількість яких склала 2 923 одиниці.

Tesla посіла друге місце з часткою ринку 19,7% і збільшенням кількості реєстрацій у 2,5 раза до 576 автомобілів. Лідером та безпрецендентим улюбленцем українців став Volkswagen, кількість реєстрацій якого зросла в 4,3 раза до 760 одиниць, що дало йому частку ринку 26% і дозволило піднятися на першу сходинку. 

Минулорічний лідер Nissan, посів третє місце з часткою ринку 13,7% і збільшенням кількості реєстрацій на 27%.

Honda посіла четверте місце з 11,6% ринку і 340 реєстраціями.

Реєстрації включають кількість первинних реєстрацій та реєстрацій електромобілів, ввезених з-за кордону за митним свідоцтвом або митною декларацією. Ці цифри свідчать про зростаючу тенденцію на ринку електромобілів в Україні, яка, ймовірно, збережеться в найближчі місяці.

Не Tesla. Якій марці авто серед електрокарів надають перевагу українці

Джерело