Російська акторка та затята противниця щеплень від коронавірусу Марія Шукшина, за інформацією ЗМІ, заявила, що застосувати американську зброю щодо росіян було давно продуманою операцією.

«Те, що почалося в 2020-му році – був початок американської інфекційно-військової спецоперації. Спочатку вигадується якийсь вірус, потім розробляється від нього ліки-вакцина, яка нічим не допомагає, окрім як залишає чіп із координатами для супутника. А потім цим супутником наводиться американська зброя – б'ють по казармах і мирному населенню, яке піддалося провокації і вкололо в себе «Супутник». Дивно, що зараз це комусь треба пояснювати. Я намагалася вберегти людей, але бігфарма та ВООЗ мають більше влади», – таке повідомлення тиражується в пресі.

Пізніше в телеграм-каналі Шукшиної з'явилося спростування, мовляв, інформація замовна, щоб дискредитувати артистку. 

Путіністка Шукшина заявила, що HIMARS автоматично наводиться по росіянах, які вакциновані

Раніше «Главком» писав, що путініст Кіркоров публічно обматюкав Шукшину – таку ж любительку Кремля, як і він. Інцидент стався на одному з публічних заходів. Співака розлютила критика з боку актриси за роль Іполита у рімейку фільму «Іронія долі або З легкою парою». Зокрема, Шукшина заявила, що Кіркорову більше б підійшла роль Наді.

Незважаючи на те, що поряд з ним були його діти, Кіркоров почав сипати образами. «Пішла пішла вона на… (три літери), ця Шукшина. За... (набридла), що вона, що другий цей му... (неприємний чоловік) Пєвцов. Робити їм нема чого! До свого «нуля» додають «одиницю» у вигляді мене і на якийсь час стають «десятками». Хто вони такі? Їх згадують тільки тоді, коли згадують мене. Але я їм прощаю, дозволяю! Діти!» – розійшовся співак.

Джерело