Російські жінки масово шукають стосунків із військовими та обіцяють дочекатися їх із фронту. Новий "дейтинг-тренд" вже розлетівся по соцмережах і набирає популярності.

Про це пише телеграм-канал Mash.

Жінки відправляють чоловікам-військовим свої фотографії, пишуть вимоги і навіть готові поїхати до зони служби коханого. Працює цей "мілітарі-тіндер" у багатьох соціальних мережах.

Навіть готові поїхати за "коханим" на фронт: російські жінки масово шукають стосунків із військовими

Все стандартно: росіянка готує анкету або просто відправляє селфі. Потім просить запити щодо звання та віку військового і навіть його натальних карт. І пише, наскільки серйозних стосунків хоче.

"Потім уже чоловіки у погонах відправляють свої найкращі кадри. Сподобалися один одному — йдуть у особисті повідомлення чи коментарі. А там дуже часто розсип компліментів на кшталт "всі справжні чоловіки на фронті". І обіцянок дочекатися, звісно, теж багато. А найщасливіші звітують спільними фотками і вже чекають на весілля", - йдеться у пабліку.

Нагадаємо, на початку лютого вдовам вбитих колабарантів з окупованого Донбасу так звані "волонтери" роздали намародерені шуби. Своєю чергою, вдови були щасливі такому обміну – шубу за чоловіка, і щиросердно дякували за "неочікуваний подарунок". Та, як з'ясувалося, після знімань у вдів шуби забрали.

Читайте також:

  • Ми, як бомжі, та завалені трупами: залишки однієї із російських бригад благають Путіна про допомогу (відео)
  • Росія розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю - Путін
  • Візит Сі до Москви: китайський лідер застеріг Путіна від застосування ядерної зброї

Джерело