53-річну Андреа Саншайн заблокували на сайті знайомств. Жінка обурена таким рішенням та каже, що це вплинуло на її сексуальне життя, адже вона до того мала 720 коханців. 

Про це пише dailystar.co.uk

Андреа Саншайн відкрито розповідає про своє сексуальне життя. Вона зізналася, що після розлучення переспала з 720 людьми. І тепер її статеве життя стало не настільки активним, адже вона втратила доступ до своїх акаунтів через те, що була "занадто сексуальною". 

Мала 720 коханців: "занадто сексуальну" 53-річну жінку заблокували на сайті побачень

"Використання додатків для знайомств ідеально вписується в мій спосіб життя, тому що я не з тих, хто гуляє всю ніч. Я багато працюю, і робота в соціальних мережах вимагає моєї уваги. Я знаю, з ким зустрічаюся, завдяки додаткам", - каже Андреа. 

Жінка вважає, що її заблокували, оскільки вона мала багато шанувальників на сайті для знайомств. Раніше вона на тиждень зустрічалась з 3-5 людьми та загалом після розлучення переспала із 720 чоловіками та жінками. 

Нагадаємо, порноактриса зі США Лія Готті розповіла, що її шокувала поведінка парафіян однієї із протестантських церков. Коли вони впізнали дівчину, то попросили більше не приходити до храму.

Читайте також:

  • Жінка зменшила груди восьмого розміру через знущання: фото до і після
  • Жінка купила будинок 19 століття і знайшла там секретну кімнату з непристойними речами: що це було
  • Стосується вух: вчені назвали незвичний спосіб схуднення

Джерело