Люблін – невелике місто на сході Польщі. Саме тут у середині XVI століття відбулося об’єднання розрізнених земель і утворено князівство Річ Посполита.

Сучасний Люблін – важливий центр машинобудування. Тут виробляється значна частка польської сільськогосподарської та промислової техніки. Попри скромні розміри та чисельність населення, у місті вирує життя. Люблін варто відвідати, щоб познайомитися з сучасною Польщею – активною, такою, що стрімко розвивається, відкритою до всього нового, але водночас шанобливо і з любов’ю ставиться до своєї історії та культури.

Люблін – красиве і гостинне місто. Організуйте собі автобусний тур на вихідні, щоб поблукати його старовинними вуличками та помилуватися величним Люблінським Замком, витонченою каплицею Святої Трійці, помпезними Тринітарською та Замковою вежами. Забронюйте затишний готель і придивіться до колоритних ресторанів національної кухні, а ми розповімо, як вибрати хороші автобусні квитки.

Як вибрати найкращі автобусні квитки з Києва до Любліна

Як дістатися до Любліна

Люблін розташований у східній частині Польщі та є одним із найближчих міст до українського кордону. Автобусне сполучення налагоджено як із Києва, так і зі Львова. Відстань між столицею України та Любліном становить близько 780 км. Прямий автобус долає такий шлях за 14-20 годин. Можна підібрати спеціальний рейс або доїхати автобусом Київ – Варшава.  

Маршрут із пересадкою у Львові дасть змогу заощадити на квитку. Дорога зі Львова до Любліна займає всього 4 години, а заодно можна додатково відвідати “перлину” західної частини України.   

Як вибрати квитки

Щодня з Києва до Любліна здійснюється близько 20 рейсів. Автобуси курсують цілодобово і відправляються з різних автовокзалів міста. Дефіциту в квитках немає, тому можна без метушні підібрати найзручніший варіант проїзду, підлаштувавши його під свої плани в польському місті. Під час вибору квитків на автобус керуйтеся такими параметрами:

  1. Вартість квитка. Ви самі вибираєте, що для вас важливіше – комфорт чи бюджетність.
  2. Час у дорозі – найшвидший рейс займає 14 годин, а найтриваліший – близько 20 годин.
  3. Клас автобуса – можна підібрати просторий салон зі збільшеною відстанню між сидіннями, розетками, Wi-Fi, кондиціонером, біотуалетом і міні-баром або ж обійтися компактним мікроавтобусом із мінімальною кількістю зручностей.
  4. Час відправлення і прибуття. Враховуйте, чи зручно буде добиратися на посадку серед ночі та що робити в Любліні за дуже раннього прибуття.
  5. Місце посадки. Можна підібрати квиток на автобус із відправленням із найближчого автовокзалу Києва або добиратися на інший кінець міста.

Продумайте програму подорожі заздалегідь. Для одноденного візиту підійдуть нічні рейси, які прибувають о 07:00 або 10:00 годині ранку. У комфортному автобусі можна виспатися і провести активний екскурсійний день. Якщо плануєте візит на 2 дні і більше, уточніть можливість заселення в готель у нічний час або рано вранці. Виходячи з цього підбирайте автобус так, щоб не довелося довго чекати на автовокзалі.   

Де купувати квитки

Купувати квитки на автобус Київ – Люблін найзручніше онлайн. Якщо ви часто подорожуєте і маєте вподобання серед перевізників, одразу переходьте на їхні офіційні сайти і підбирайте квитки прицільно. Для тих, хто віддає перевагу широкому вибору, більше підійдуть сайти-агрегатори, на яких зібрана детальна інформація про всі доступні варіанти проїзду.

Автобусні квитки можна швидко купити через сервіс SkyBooking. Тут можна знайти цікаву замітку про Люблін, щоб заздалегідь продумати культурну програму і підібрати квитки на оптимальний рейс. Сервіс є офіційним представником провідних європейських перевізників, завдяки чому пропонує найкращі рейси за вигідними цінами. Переходьте на сайт skybooking.ua і бронюйте квитки на автобус Київ – Люблін онлайн.

Джерело