В українського співака Віктора Павліка виникли серйозні проблеми зі здоров'ям, і він потребує негайного лікування.

Про це в Instagram-stories розповіла дружина виконавця, блогерка Катерина Реп'яхова. За її словами, у Павліка проблеми з рукою, яка неабияк болить. Співак був змушений звернутися до лікарів.

"У нас як не одне, то інше. Проблема з Віктором Франковичем. У нього дуже сильно болить рука. Він дотягнув уже до того, що вона дуже сильно болить. Вчора він їздив на рентген, сьогодні рано-вранці поїхав до лікаря-ортопеда. Сказали, що потрібно робити МРТ, бо на рентгені не зовсім зрозуміло", - розповіла Катерина.

У Віктора Павліка серйозні проблеми зі здоров'ям: "Може взагалі руку припинити підіймати"

Наразі лікарі встановлюють причину, чому Віктор Павлік відчуває біль у руці. Однак медики стверджують, що це щось серйозне. Як говорить сама Реп'яхова, руку треба негайно лікувати, адже якщо цього не робити, вона припинить нормально функціонувати.

"Я зрозуміла, що нічого хорошого немає. Треба лікуватися. Тож попереду ще лікування Віктора Франковича. Якщо не лікувати, то може взагалі руку припинити підіймати", - поділилася Катя.

Нагадаємо, нещодавно й сама дружина Віктора Павліка скаржилася на погане самопочуття. Після серйозного скандалу зі спецперепусткою Катя була безсилою та взагалі не могла нічого їсти.

Читайте також:

  • "Відчайдушним домогосподаркам" – 19 років: як за цей час змінилися головні актори серіалу
  • Потап повернувся до України і показався в патріотичних шкарпетках на тлі їхнього з Каменських будинку
  • Інна Цимбалюк вийшла заміж за росіянина і мовчить про війну: де зараз відома українська модель

Джерело