Нещодавно наші читачі дізналися від астрологів, що деякі чоловіки взагалі не призначені для ролі вітчимів. А ось уже цього разу ми дізналися від астроекспертів, які знаки із Зодіакальної палітри можуть зненацька здивувати своїх друзів та близьких екстрасенсорними здібностями.

За словами астролога, який часто публікує нові прогнози в мережі YouTube, є всього три символи Зодіаку, у яких можуть прокинутися "аномальні" можливості.

Йдеться про три знаки - це Близнюки, Скорпіони та Риби.

Помічали щось

Помічали щось

Сузір'я Близнюків

Близнюки завжди готові поділитися розповідями та почути секрети від незнайомців. Вони дуже сприйнятливі до змін та несподіванок. Часом Близнюки бачать пророчі сни.

Також люди, що народилися під цим сузір'ям не звертають уваги, що про них думають оточуючі і відкрито говорять про свої паранормальні здібності та езотеричні переконання.

Помічали щось

Сузір'я Скорпіона

Скорпіони схильні до екстрасенсорних здібностей та вивчення паранормальних явищ. Ці люди мають неперевершене чуття на виявлення обману і фейків, що робить їх фахівцями не тільки в езотериці, а й у виявленні шахрайства.

Помічали щось

Сузір'я Риб

Риби схильні вірити у надприродні сили, втручання духу та паранормальні явища. Іноді, багато хто з них прагне відволіктися від цих думок за допомогою сну, медитацій, самовивчення та інших змінених станів.

Помічали щось

Раніше повідомлялося, розкидають шкарпетки, пукають за всіх і постійно безглуздо жартують: найнебезпечніші чоловіки-співмешканці за знаком Зодіаку.

Також, "Починається робота...": індійський астролог розповів, коли Україна розпочне контрнаступ зі знаком Лева.

Джерело