Українська тенісистка Леся Цуренко (№66 WTA) не змогла дограти матч 1/8 фіналу Roland Garros-2023 проти першої ракетки світу Іги Швьонтек з Польщі.

Матч тривав лише 29 хвилин. Цуренко знялася з поєдинку за рахунку 5:1 на користь суперниці.

У першому сеті за рахунку 4:1 на користь польської тенісистки Леся взяла медичний тайм-аут. Лікарі міряли тиск 34-річній українці, намагаючись з'ясувати причину її поганого самопочуття.

Цуренко знялася під час матчу з першою ракеткою світу в 1/8 фіналу Roland Garros

Цуренко продовжила зустріч і програла наступний гейм "всуху", після чого ухвалила рішення знятися з поєдинку.

Додамо, що раніше тенісистки грали між собою двічі, обидва матчі українка програла.

В 1/4 фіналу французького мейджора Швьонтек зустрінеться з американкою Корі Гауфф, яка є 6-м номером рейтингу WTA.

Варто зазначити, що цьогоріч Цуренко повторила особистий рекорд на Roland Garros. Раніше вона діставалася четвертого кола на Відкритому чемпіонаті Франції лише одного разу – 2018 року.

Таким чином, Україну в одиночному розряді Roland Garros-2023 залишається представляти лише Еліна Світоліна, яка вибила в 1/8 фіналу росіянку Дар'ю Касаткіну, а перед цим в 1/16 фіналу у вольовому стилі перемогла ще одну тенісистку з держави-терористки Анну Блінкову.

У чвертьфіналі Світоліна позмагається з білорускою Аріною Соболенко, яка під час поточного турніру відмовилася засудити війну в Україні. Поєдинок відбудеться у вівторок, 6 червня.