Працівники комунального підприємства Миколаївської міськради "Центр захисту тварин" станом на дев'яте червня врятували понад 150 тварин з підтопленої Херсонщини. Звірі прибувають в центр налякані та з перехолодженням.

Про це журналістам Суспільного повідомила директорка комунального підприємства Миколаївської міської ради "Центр захисту тварин" Олександра Купинец.

За словами Олександри, тварини з Херсонщини в тяжкому стані — брудні та з переохолодженням.

Будуть шукати нових господарів. До Миколаєва евакуюють тварин з підтопленої Херсонщини

"Дві бригади ловців вже третій день поспіль виїжджають туди. Працюють разом з військовими в їх супроводі на човні їздять і евакуюють тварин у найскладніших місцях, де можна тільки добратися на човні",— розповідає Олександра Купинец.

Директорка комунального підприємства "Центр захисту тварин" говорить, що перший час справлялися своїми ресурсами, які в них були. Також допомагали організації та волонтери з Миколаївщини, Харкова, Одеси, Києва, Івано-Франківська та інших міст України.

"Загалом, це зараз притулки, які їх розміщують у себе. У нас з ними є зв'язок, якщо власники фото знайдуть свою собаку, то ми можемо надати їм координати, щоб вони відшукали свого улюбленця. І якщо ні, то вони будуть шукати їм нових господарів або утримуватись поки на території притулків",— розповідає Олександра Купинец.

За словами Олександри Купинец, в Центрі захисту тварин діє тимчасовий пункт надання допомоги. Звірів забирають, оглядають та передають під опіку волонтерам і громадським організаціям.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Джерело