У Тернополі підлітки змагалися за мікрогрант на для реалізації своїх соціальних проєктів. Участь у "Хакатоні" взяли 4 команди. Його провели у фаховому коледжі технічного університету. Конкурс організували під час проєкту "Дружній простір".

У фаховому коледжі технічного університету імені Івана Пулюя 4 команди змагалися за фінансування їхніх соціальних проєктів.

Команда "I insiders " хоче навчати підлітків, як користуватися штучним інтелектом. Її голова Віталій Березовський розповів, що разом з одногрупниками пів року досліджують цю тему.

У Тернополі підлітки змагалися за мікрогрант для соціальних проєктів

"На думку нашої команди, це дуже важливо, бо штучний інтелект – це нова технологія, яка стрімко розвивається, яка буде частиною нашого. Інженери, менеджери, маркетологи, програмісти, зварювальники будуть використовувати штучний інтелект".

Також представили проєкти щодо допомоги дитячим будинкам, організації руху велосипедистів та пішоходів, благодійних показів фільмів і допомоги вуличним котам. Проєкти молоді оцінювала спеціальна комісія.

Перемогла команда, яка хоче за грантові кошти допомогти вихованцям дитячих будинків. Діти планують придбати для них подарунки. Керівниця команди Іванна Карпунь каже, отримали на це 2 тисячі гривень.

"Проєкт вирішили побудувати на допомозі дітям для того, щоб покращити їх настрій і для того, щоб допомогти їм морально, психологічно підтримати".

Керівниця проєкту "Дружній простір" Оксана Редьква каже, що він працює вже шість місяців.

"Проєкт уособлював в собі створення певного хабу для внутрішньопереміщених осіб і дітей, яких можна зацікавити, які проживають у нашій області. Тому ми створили спеціальне приміщення і почали розвивати певні заходи".

За словами Оксани Редькви, гроші на мікрогрант виділили з UNICEF.

Джерело