Українська електронна музикантка Umms Biaus (Єлизавети Драч) випустила трек-перформанс KAKHOVKA HPP про підрив Каховської ГЕС російськими окупантами. Про це вона розповіла 9 червня у своїх соціальних мережах

"Саунд перформанс, присвячений страшній катастрофі, що сталася через злочинний підрив Каховської дамби окупантами-терористами 6 червня. Перформанс створила за 3 години, оповита болем та розчаруванням, з надією привернути увагу людей за кордоном до цього еко/геноциду", — написала вона.

У коментарі для видання "СЛУХ" вона зазначила: "Наступного дня після трагедії, занімілій від новин, мені хотілося кричати на весь світ. Відчувалася певна байдужість і разючий дисонанс між тим, що відбувається та реакцією міжнародної спільноти".

Цим твором артистка намагається занурити слухачів у моторошний звуковий пейзаж і передати атмосферу трагедії, яка сталася 6 червня на Херсонщині. Вона додала що у треці присутні звуки турбін, які можна почути на ГЕС, підземних вибухів та води в різних варіаціях

Також Єлизавета закликала підтримати організації та благодійні фонди, які наразі займаються евакуацією та допомогою населенню та тваринам Херсонщини.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

Джерело