9 червня на спортивному комплексі АРЗ СП ГУ ДСНС в області відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту за категоріями юнаки, дівчата, юніори та юніорки серед закладів освіти в Івано-Франківській області. У змаганнях взяли участь 6 команд з усіх районів області.

Перед початком змагань начальник ГУ ДСНС в області Володимир Чернецький привітав команду дружин юних-рятувальників «Варта», яка, в період з 1 по 5 червня поточного року, брала участь у змаганнях серед своїх однолітків у місті Волчин, Республіки Польща.

У своєму вітальному слові Володимир Чернецький зазначив, що змагання з пожежно-прикладного спорту були проведенні ще у 1936 року в місті Києві серед працівників пожежної охорони. Сьогоднішні змагання проводяться вперше на території ГУ ДСНС в області. В різних країнах світу такі змагання є надзвичайно популярними, адже вони підкреслюють унікальний характер пожежно-рятувальної служби та демонструють таланти й можливості вогнеборців. Також усім учасникам змагань Володимир Чернецький побажав успіхів та перемоги.

За підсумками змагань були визначені переможці та призери у категоріях юнаки, дівчата, юніори та юніорки. Переможцем змагань стала команда Надвірнянського району, яка отримала сертифікат на відвідування ТК «Буковель» та Етнопарку «ГУЦУЛ ЛЕНД, 2-ге місце зайняла команда Коломийського району й отримала сертифікат на відвідування Парку Історії Землі “UNDERHILL», а 3-тє – команда Косівського району, яка відвідає кінотеатр «Космос».
На Прикарпатті відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту. ФОТО На Прикарпатті відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту. ФОТО На Прикарпатті відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту. ФОТО На Прикарпатті відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту. ФОТО На Прикарпатті відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту. ФОТО На Прикарпатті відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту. ФОТО

Джерело