У продукції виявлено перевищення максимально допустимих рівнів афлотоксинів.

На Прикарпаття надійшла партія арахісу в шкарлупі (ТОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», Городенка) в кількості 15 тонн, що експортувалась з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt).

Згідно з інформаційним повідомленням, отриманим по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF), в продукції виявлено перевищення максимально допустимих рівнів класу мікотоксинів (афлотоксинів), інформують в Держпродспоживслужбі.

Держпродспоживслужба на Прикарпатті виявила небезпечний арахіс

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело заходи, щоб недопустити небезпечний продукт до споживача:

  • видано розпорядження про заборону здійснювати обіг небезпечного харчового продукту;
  • зобов’язано власника вчинити дії щодо вилучення з обігу небезпечного харчового продукту та недопущення можливості його реалізації, споживання чи використання людиною за призначенням.

На виконання розпорядження підприємство уклало договір із спеціалізованим підприємством на переробку неякісної та небезпечної продукції на паливні брикети.

На виконання умов зазначеного договору партія арахісу в шкарлупі в кількості 15 тон з перевищеним вмістом афлотоксинів відправлена на переробку.

Держпродспоживслужба на Прикарпатті виявила небезпечний арахіс

Джерело