Американський мільярдер, гендиректор SpaceX Ілон Маск оприлюднив архівне фото своєї колишньої, акторки Ембер Герд перед тим, як вони мали інтим.

На цьому знімку Герд постає в образі героїні комп'ютерної гри Overwatch Ангела. Як з'ясувалося, ексзакохані полюбляли рольові ігри, а Ангел – був улюбленим персонажем Маска. Раніше про це у біографії мільярдера розповідав журналіст та біограф Волтер Айзексон.

Він писав, що коли бізнесмен познайомився з Ембер, то сказав їй, що вона нагадує Ангела з Overwatch. Аби потішити свого коханого, Герд витратила два місяці на пошиття костюму, аби максимально закосплеїти героїню з Overwatch.

Ілон Маск

Зазначимо, що Ембер Герд та Ілон Маск мали нетривалий роман 2017 року. Якраз тоді артистка перебувала у скандальному шлюборозлучному процесі з актором Джонні Деппом. За неофіційною інформацією, Герд навіть зраджувала Деппу з Ілоном Маском.

Нагадаємо, тим часом особисте життя Ілона Маска теж привертає увагу ЗМІ. Так от, з'ясувалося, що днями у винахідника народилася 10 дитина від відомої співачки Клер Буше, відомої як Grimes. Цікаво, що пара розійшлася 2021 року. Однак це не завадило їм стати батьками ще двох дітей, які з'явилися на світ за допомогою сурогатної матері.

Читайте також:

  • Ані Лорак "атакувала" безпілотником Євпаторію: артистці "подякували" за допомогу
  • Наталка Денисенко зізналася, що надсилає інтимні фото Федінчику, який служить у ЗСУ: "Він потребує"
  • "КВКшникам" Мусагалієву і Дорохову помстилися у Казахстані через поїздку до окупованого Донбасу

Джерело