Українка обіграла 226-у ракетку світу.

Марта Костюк вийшла до другого кола турніру WTA 1000 у мексиканській Гвадалахарі. На старті основної сітки змагань українська тенісистка обіграла канадійку Стейсі Фунг.

В основі змагань у Гвадалахарі заявлені три українки. Окрім Костюк, участь у турнірі беруть Ангеліна Калініна й Даяна Ястремська – обидві тенісистки переможно зіграли у першому колі.

Марта Костюк з перемоги у трьох сетах стартувала у турнірі WTA 1000 у Гвадалахарі

Костюк вдруге заявилася в основу турніру WTA1000 у Гвадалахарі. У 2022 році українська тенісистка припинила участь у другому колі, в якому програла Марії Саккарі.

Як минув матч Костюк - Фунг? Фунг розпочинала матч проти Костюк у статусі 226-ї ракетки світу. Для суперниць протистояння у Гвадалахарі було першим у кар'єрі. Перші два очки у матчі виграла Костюк, але у наступних двох геймах Фунг змогла зрівнятися. Після цього суперниці виграли по очку на своїй подачі, однак у наступних геймах Марта була успішнішою: виграла три гейми та взяла партію – 6:3. Другий сет Костюк розпочала з двох очок у чотирьох геймах. За рахунку 2:2 Марта програла чотири очки, а Фунг зрівнялася за партіями у матчі. У вирішальному сеті Костюк не залишила шансів суперниці: виграла партію з рахунком 6:0 та закрила матч. WTA 1000 у Гвадалахарі. Перше коло

Марта Костюк (Україна) — Стейсі Фунг (Канада) - 2:1 (6:3, 2:6, 6:0)

У другому колі Костюк зіграє проти Єлени Остапенко з Латвії. Наступна суперниця українки стартує у турніру з другого кола як шоста сіяна основної сітки.

WTA1000 у Гвадалахарі: що відомо До другого кола турніру в Мексиці також вийшли Калініна та Ястремська. Суперниця Ангеліни визначиться у протистоянні Софія Кенін (США) - Керол Чжао (Канада), а Даяна зіграє проти Вікторії Азарєнки. Турнір в Гвадалахарі вдруге проводиться як змагання категорії WTA 1000. Торік чемпіонкою стала американка Джессіка Пегула. Призовий фонд Guadalajara Open Akron 2023 складає 2.7 млн доларів.

Джерело