Рятувальники нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до походів в ліс.

25 вересня о 15:40 рятувальники отримали повідомлення від жительки міста Калуш, про те, що вона під час збирання грибів в лісовому масиві поблизу урочище Залісся, міста Калуш втратила орієнтування та заблукала, тому потребує допомоги рятувальників.

Про це йдеться у Головному управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області.

Неподалік Калуша жінка пішла у ліс по гриби і заблукала

Для надання допомоги  направили рятувальників пошуково-рятувального відділення міста Івано-Франківськ, які знайшли заблукалу громадянку. Рятувальники супроводили жінку до працівників національної поліції у задовільному стані.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до походів в ліс.

“Перед тим як вирушити до лісу потрібно вивчити карту місцевості, або краще вирушити з тим, хто добре знає місцевість, також важливо подбати про повний заряд мобільного телефону. Не вдягайте до лісу непримітний сіро-зелений або чорний одяг, віддайте перевагу яскравим кольорам, так заблукалого легше помітити під час пошуку. Чудово, якщо на одязі будуть смужки, що відбивають світло. Також рятувальники радять користуватися застосунком “Порятунок у горах””, – пишуть рятувальники.

Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме голосових дзвінків, передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.

Неподалік Калуша жінка пішла у ліс по гриби і заблукала

Джерело