У ніч на 26 вересня у тимчасово окупованому Севастополі, де 25 вересня лунала повітряна тривога та чули вибухи, проукраїнські активісти провели рейд — вони розвішали понад 150 жовтих стрічок на знак спротиву окупації.

Про це повідомив громадський рух спротиву "Жовта стрічка" на своєму каналі у Telegram.

"Активісти руху "Жовта стрічка" розвішали понад 150 стрічок під час нічного рейду у Севастополі. Тепер жовті стрічки майорять на фоні рашистських триколорів та їх двоголових курок", – йдеться у повідомленні.

Активісти провели нічний рейд у Севастополі

Що відомо про останні дії активістів "Жовтої стрічки" у Криму 59-річна кримчанка Віолетта Столярова, учасниця партизанського руху "Жовта стрічка", розповіла Суспільному Крим про спротив російській окупації Криму та переслідування за проукраїнську позицію. На День незалежності України 24 серпня рух “Жовта Стрічка” оголосив про початок наймасштабнішого онлайн-мітингу “Сімферополь — це Україна”. До Дня Державного прапора України 23 серпня в окупованому Криму на горі Шаан-Кая активісти цього руху встановили український прапор. Також рух запустив новий чат-бот "Очі", куди можна надсилати інформацію про воєнні злочини російських загарбників на тимчасово окупованих територіях України. Рух спротиву "Жовта Стрічка" запустив нову безстрокову акцію під назвою "Пали російське". Активісти закликають спалювати та зривати російську символіку на тимчасово окупованих територіях України. У червні кількість активістів "Жовтої стрічки" у Криму сягла 3 500 людей. Координатор кримського осередку цього руху заявив, що активісти не зупиняться, як би того не хотіли окупанти. Навпаки, рух спротиву стає сильнішими щодня. Також активісти "Жовтої Стрічки" подарували депутатам Європарламенту квитки на потяг з Києва до Сімферополя після деокупації Криму, а також передали листи від тих, хто чинить та підтримує спротив на півострові.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

Джерело