У Стамбулі виявили нову супер’яхту російського президента-диктатора Володимира Путіна. Йдеться про 71-метрову яхту Victoria і 38-метровий човен Orion, який її супроводжує. Наразі загальновідомий флот Путіна налічує вже 10 кораблів.

Про це йдеться в розслідуванні центру "Досье".

За даними журналістів, супер’яхтою Victoria, ймовірно, користується коханка Путіна Аліна Кабаєва та її оточення. 

У Путіна знайшли нову супер’яхту: її обслуговує компанія, яка будує кораблі для НАТО – розслідування

Яхту Victoria будували протягом 14 років на суднобудівному заводі військового заводу "Севмаш". За митними деклараціями Victoria коштує $50,1 млн.

Корпус Victoria спустили на воду 2013 року та відправили до Італії на суднобудівний завод компанії ISA Yachts.

Там вона стояла два роки, але ISA Yachts так і не розпочала роботи через відсутність фінансування. Добудовували Victoria вже на суднобудівному заводі турецької компанії AES Yachts і спустили на воду 2019 року.

Зараз Victoria стоїть у порту Тузла у Стамбулі на суднобудівному заводі компанії Desan. Ця фірма виконує не лише цивільні замовлення, а й будує військові кораблі для НАТО та може працювати із секретною документацією Альянсу.

За даними "Досьє", яхта Victoria, після арешту яхти "Шехерезада" в Італії, тепер – найбільша яхта в Чорному морі, пов'язана з Путіним.

Нагадаємо, 2022 року в Італії заарештували гігантську супер’яхту "Шехереазада", яка, як стверджується, належить кремлівському диктатору Путіну.

Читайте також:

  • У Росії з'явився дивний пам'ятник Пригожину: що на ньому написано (фото)
  • Супер'яхту Путіна, яка уникла арешту і змогла обійти санкції, екстрено переправили з Німеччини ще до вторгнення
  • В Україні заарештували майно підприємств ексдепутата Держдуми Росії на 1 мільярд гривень

Джерело