Про це, зокрема, заявив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов, пише Politeka.net.

Коментуючи жахливий випадок на Авдіївському напрямку, коли росіяни розстріляли українських військовослужбовців, які хотіли здатися в полон нібито після того, як у них виник брак БК, Олег Жданов зазначив, що запас патронів справді закінчується дуже швидко.

«На сьогоднішній день норма залишилася практично та ж - 180 набоїв на автомат. Це шість ріжків. На шість ріжків розрахований підсумок автомата. Ми беремо поки що класику – автомат Калашнікова. Я знаю, що наші бійці купують розвантаження і сьогодні діє принцип - патронів багато не буває. Ось скільки може забрати, стільки одягає на себе магазинів боєць, але все одно в будь-якому випадку при інтенсивному веденні вогню зі стрілецької зброї цей запас дуже швидко закінчується», - повідомив Олег Жданов у своєму відеоогляді.

При цьому Жданов також наголосив на максимальній інтенсивності боїв:

"Ми постійно звертаємо увагу, що наші захисники не встигають перезаряджати стрілецьку зброю - настільки інтенсивні атаки з боку рашистських військ".

Також Жданов відповів на закиди з боку українців, мовляв, "командування ЗСУ вирішило здати Авдіївку".

"Ніхто не збирається здавати Авдіївку і ніхто не кидає людей просто так", - запевнив військовий аналітик.

Додамо, в Авдіївці запасів продуктів залишилося на два з половиною місяці. Їжу в місто для місцевих жителів, що залишилися, продовжують завозити, але невеликими партіями. Зокрема, намагаються щотижня доставляти людям свіжий хліб.

Станом на 3 грудня в Авдіївці залишалося майже 1300 місцевих жителів.

Останні новини України: 

Названо терміни нового можливого наступу ворога на Київ. 

Розкрито план Путіна щодо війни в Україні: "Це буде навесні".

"Нам потрібно витримати" - скільки ще триватиме наступ РФ і до чого готуватися 2024-го року.

Джерело