Авдіївка залишається пріоритетною метою Кремля перед майбутніми президентськими виборами в Росії, запланованими на 2024 рік. Російські сили продовжують мобілізувати свої ресурси у цьому напрямку з метою оточення та захоплення цього українського міста, висловився військовий експерт Петро Черник. 

Замість успіхів отримали втрати: окупанти обрали пріоритет на східному фронті, актуальна обстановка

Як і попередніх тижнів, основні успіхи ворога спостерігаються на північному фронті наступу. Зона російської атаки постійно розширюється, і за останній тиждень супротивник зміг проникнути до Степового. На даний момент активні бойові дії продовжуються всередині самого селища.

Замість успіхів отримали втрати: окупанти обрали пріоритет на східному фронті, актуальна обстановка

"Противник робив спроби наступу з Водяного на північному напрямку. Проте, українські захисники успішно впоралися з російськими атаками у цьому районі, і замість успіхів противник зазнав значних втрат" – ділиться експерт. Він зауважив, що окупанти при цьому люблять символізм, тому цілком імовірно вони можуть завдати ударів до 6 грудня, Дня Збройних сил України, щоб спровокувати трагедію.

Експерт нагадав, що одним із приводів війни стало визнання "ЛНР" та "ДНР" спочатку незалежними, та був частинами РФ. Тому їм потрібно вийти на межі Донецької та Луганської областей.

"І, повірте, їхня пропаганда дуже легко перебудує цей процес, якщо їм доведеться йти і з південного плацдарму. Скажуть, що ми Донбас повернули, ми закінчуємо СВО, а ось українці не хочуть закінчувати війну" – ділиться експерт. 

Останні новини України: 

Україну струсонули нові страшні вибухи - вдарили "Іскандером" і С-300.

Також повідомлялось, хто не пускає ЗСУ до Криму і чого боїться Байден. 

"Евакуюйтеся!" - від цього міста незабаром не залишиться навіть руїн.

Джерело