Перед пунктом пропуску "Ягодин — Дорогуськ", де третій день заблокований рух вантажівок, польські фермери висипали зерно з кількох українських фур.

Відео з черги на польському боці кордону опублікували на сторінці Granica/Кордон PL-UA у Facebook.

Зі слів автора відео, учасники блокади зрізали пломби з вантажівок з допомогою болгарки. Зі скількох ваговозів висипали зерно наразі невідомо.

Як зазначили у дописі, на місці працювала поліція. У польських фермерів та українських водіїв, чиє зерно опинилося на асфальті, відібрали дані.

Біля Ягодина польські фермери висипали зерно з кількох українських вантажівок Що відомо про блокування польсько-українського кордону

У Польщі фермери 9 лютого розпочали загальнонаціональний страйк. Акція протесту триватиме щонайменше до 10 березня.

Під час перемовин в Міністерстві сільського господарства президент Національної ради сільськогосподарських палат Віктор Шмулевич заявив, що всі фермери згодні з трьома основними вимогами: вони не хочуть впровадження Green Deal, імпорту сільськогосподарської продукції з України та вимагають підтримки тваринництва.

Станом на ранок 10 лютого польські фермери блокували роботу трьох пунктів пропуску на кордоні з Україною: "Ягодин-Дорогуськ", "Рава-Руська-Гребенне" та "Шегині — Медика". Цього ж дня, об 11:30, завершився протест перед пунктом пропуску "Шегині-Медика". Рух вантажівок відновлений.

З 12 лютого учасники акції протесту також обіцяють заблокувати рух вантажівок на пункті пропуску " Зосин-Устилуг".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільне Луцьк.

Джерело