Відома українська ведуча, блогерка та учасниця першого сезону шоу "Холостяк" Марина Арістова розлучається з чоловіком, ексдепутатом Юрієм Арістовим.

Про зміни в особистому житті знаменитість розповіла на своїй сторінці в Instagram. Арістова у фотоблогу розмістила декілька чорно-білих фотографій, на яких постала усміхненою. На кадрах ведуча позує у футболці з написом "вільна". Як розповіла блогерка, вони з колишнім чоловіком офіційно розлучилися 15 січня цього року.

"Розлучена, 15.01.2024. Символічний напис на футболці і тепер актуальний.Я закінчила стосунки, які тривали 13 років. Вдячна за цей досвід і за найкращих в світі дітей", - лаконічно написала Арістова.

Відома українська ведуча розлучається з чоловіком після 13 років шлюбу

Зазначимо, що в Марини та Юрія Арістових є двоє дітей - донька Маша та син Роберт.

Нагадаємо, що влітку минулого року Юрій Арістов потрапив у скандал. В середині липня 2023 року депутата разом з жінкою та дітьми заскочили в одному з готелів приватного острова Ітхаафуші на Мальдівах. Згідно з документами Арістов виїхав до Польщі на три дні на підставі службового відрядження для поглиблення двостороннього співробітництва України з урядом Литовської Республіки. Вже перебуваючи за кордоном, депутат дистанційно відкрив лікарняний в одному з приватних медичних закладів Києва. У липні 2023-го Арістов подав заяву про складання повноважень нардепа. Тоді скандал не прокоментував ані Арістов, ані його дружина. Але, як з’ясувалося, про відпустку Арістова на Мальдівах під час повномасштабної війни стало відомо з посту Марини Арістової в соцмережах.

Читайте також:

  • Анна Трінчер вперше відповіла Шаманській на звинувачення у плагіаті її шоу
  • Олена-Христина Лебідь чесно відповіла, чи вийшла заміж за Розенка: "Насправді весілля було"
  • Відомий український ведучий здивував, як батько Володимира Зеленського був його викладачем

Джерело