Вершкове масло знайдеться в будь-якому холодильнику, але мало хто знає про його реальну користь для організму. Продукт підтримує здоров'я багатьох життєво важливих органів. Про це йдеться в матеріалі порталу zdorovia.

Часто вершкове масло сприймається як джерело жирів, тому його вживання намагаються звести до мінімуму. Але насправді продукт містить багато життєво необхідних вітамінів та компонентів. Звичайно, якщо олія натуральна і не містить небезпечних добавок. 

Запорука здоров'я – вершкове масло? Розкрито дивовижні властивості звичного нам продукту

Запорука здоров'я – вершкове масло? Розкрито дивовижні властивості звичного нам продукту

У складі вершкового масла крім вітаміну А, містяться вітамін К і Е. Останній є потужним антиоксидантом і відіграє велику роль у роботі імунної системи, а також підтримує здоров'я шкіри та волосся. 

У невеликій кількості у молочному продукті містяться вітаміни групи В, які підтримують нервову систему та функціональність головного мозку. Ще у складі є кальцій. Цей мікроелемент є запорукою здоров'я зубів, кісток та необхідний для функціонування серцево-судинної системи. 

Запорука здоров'я – вершкове масло? Розкрито дивовижні властивості звичного нам продукту

Також вершкове масло корисне для жіночого здоров'я. За словами фахівців, жир бере участь у синтезі жіночих статевих гормонів, тому продукт слід регулярно вживати, якщо відсутні протипоказання. 

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Також наш портал інформував, їжте цей продукт регулярно та отримайте здорове серце, кишечник та струнку фігуру: користь морської капусти.

Крім того, ми писали, популярний чай може порушити роботу організму: від проблем зі сном до розладу шлунка.

Джерело