«Ветеранський простір» у Калуській міській громаді – «єдине вікно» для військових ветеранів, де можна отримати потрібну інформацію та допомогу.

До консультативного пункту можуть звернутись  ветерани війни, члени сімей військовослужбовців, учасники бойових дій, рідні загиблих Героїв чи тих, які вважаються зниклими безвісти, повідомляє голова Івано-Франківської ОВА.

Прийом у центрі проводять щодня – у будні з 14:00 до 16:30, у п′ятницю – до 15:30.

У Калуській громаді працює «Ветеранський простір»

Консультативний пункт розташований у приміщенні ГО «Спілка учасників АТО\ООС» за адресою м.Калуш, вул.Сівецька 2. Також консультують за телефоном 066 131 8698.

Активісти «Ветеранського простору» співпрацюють з органами державної влади, громадськими організаціями, щоб допомогти з вирішенням нагальних проблем захисників та їхніх родин.

У «Ветеранському просторі» впровадили Дорожню карту, яка дає змогу зорієнтуватися щодо переліку передбачених для військовослужбовців послуг та документів.

У Калуській громаді працює «Ветеранський простір» У Калуській громаді працює «Ветеранський простір» У Калуській громаді працює «Ветеранський простір» У Калуській громаді працює «Ветеранський простір»

Джерело