У Рафалівській громаді на Рівненщині відбудували Великожолудський ліцей. Його пошкодили уламки збитого безпілотника у перші дні повномасштабного вторгнення. Великожолудський ліцей — серед 50 навчальних закладів, які потрапили до проєкту відновлення ": Build Back Better".

Директорка Великожолудського ліцею Наталія Шкабко розповіла Суспільному, що в закладі встановили 32 дверей та 17 вікон, відремонтували класи, повністю замінили покрівлю, оновили систему водовідведення та вентиляцію.

Від моменту подачі документів на проєкт з відновлення до старту робіт минуло пів року. Ремонт 24 серпня 2023 року, з вересня по грудень школярі навчалися дистанційно, зазначила Наталія Шкабко:

“Були часткова заміна вікон, дверей, фасаду закладу. Заливали відмостку, штукатурили цоколь, навколо котельні заливали відмостку теж. Додатково нам виділили кошти на те, щоб перекрити всю покрівлю у школі, а також котельні, спортивному та актовому залі. Багато робіт виконали у їдальні: залили стяжку, поклали плитку на підлозі та стінах. Ще дали меблі: 90 парт, 3 дошки, 3 шафи. По всій школі постелили лінолеум. З 8 січня наші школярі в очному режимі навчаються в комфортному, світлому закладі. Всі дуже чекали на це, діти дуже хотіли до школи!".

У селі на Рівненщині відбудували школу, яку пошкодили уламки російського дрона: що кажуть у громаді

Голова Рафалівської громади Василь Совгуть розповів, що з місцевого бюджету теж виділяли гроші на відбудову ліцею:

“Виділили 500 тисяч гривень з місцевого бюджету і 1,5 мільйонів з обласного. Це необхідно для заміни вікон, дверей, ремонту котельні. Через програму розвитку ООН виділено 11,5 млн. Замінено покрівлю, відремонтовано харчоблок повністю, навчальні кімнати, коридор та інше. Задоволені всі: педагоги, батьки, учні. Школа отримала нове життя”.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело