Студент першого курсу спеціальності «Менеджмент» Університету Короля Данила Андрій Тихонюк переміг у відборі серед учасників на річну стипендійно-навчальну програму від «Free economy institute».

Інститут Вільної Економіки (Free economy institute) – науково-дослідна й академічна організація вчених лібертаріанського напрямку економічної та політичної думки, які проводять дослідження, викладають та популяризують знання в дусі традицій австрійської економічної школи.
Річна стипендійна програма з економіки передбачає навчання, яке триватиме один рік й складатиметься із лекцій та семінарів та практики. Крім того, двічі на місяць у Києві відбуватимуться навчальні семінари, які учасникам потрібно буде відвідувати офлайн.

Франківський студент отримав річну стипендійну програму від «Free economy institute»
Опісля усіх теоретичних занять на учасників чекатиме практика. Їхнім основним завданням буде ведення особистого блогу на економічну тематику та написання курсової роботи – за це вони щомісяця отримуватимуть стипендію в обсязі 5000 грн.
Про саму програму Андрій дізнався завдяки своїй активній участі в ГО «Українські студенти за свободу», співорганізатора програми, та вирішив брати участь, оскільки тут можна здобути цінний досвід у сфері економіки.

«Участь у програмі – це можливість здобути важливі знання з економіки від топових лекторів зі всієї України. До того ж, навчання відбувається у колі натхненних, успішних, мотивованих, надзвичайно розумних однолітків-студентів зі всієї України. Саме тому цей проєкт дуже цінний для мене. А стипендія і поїздки в Київ – однозначно додатковий бонус», – розповідає про участь у програмі Андрій Тихонюк.

Франківський студент отримав річну стипендійну програму від «Free economy institute»

Джерело