Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило онлайн-аукціон з продажу першого лоту арештованого активу – 1,2 тис. тонн зерна пшениці. Про це повідомила голова АРМА Олена Дума.

«27 лютого 2024 року в системі «Прозорро.Продажі» оголошено онлайн-аукціон з продажу першого лоту арештованого активу АРМА, а саме зерно пшениці озимої 4 класу в кількості 1201,26 тонни, реалізатором якого стало ТОВ «Полонекс», з яким напередодні АРМА підписало договір», – йдеться у повідомленні.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій лота – 6 березня до 20:00.

АРМА виставило на продаж перший арештований актив

Дума зазначила, що аукціон відбудеться, якщо на торги зареєструвалося щонайменше два учасники. Якщо на онлайн-аукціон зареєструється лише один учасник, він визначається переможцем торгів та отримає право викупу лота за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни. Протягом трьох раундів, які тривають по 3 хв учасники змагаються за лот та підвищують свої ставки. Коли аукціон завершується, вся інформація про учасників розкривається.

До слова, народний депутат Ярослав Железняк вважає, що повноваження Агентства з розшуку та менеджменту активів слід розділити між Фондом держмайна України та НАЗК.

Джерело