У лютому 2024 року Катерина Шмигаль, дружина прем'єра Дениса Шмигаля, зареєструвала приватне підприємство «Кадіс Уа» зі статутним капіталом у 30 млн грн. Про це повідомляється у новому матеріалі «Главкому», посилаючись на дані Опендатабот.

За даними відкритих джерел, власний бізнес Катерина Шмигаль відкрила ще у 2007 році – з ФОПа з одним-єдиним КВЕДом: здавання в оренду нерухомого майна.

Через два роки війни дружина Шмигаля зареєструвала підприємство з капіталом у 30 млн

А вже у 2024 році дружина прем'єр-міністра зареєструвала підприємство зі статутним капіталом у 30 млн грн. Основний вид діяльності залишився незмінним: надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Через два роки війни дружина Шмигаля зареєструвала підприємство з капіталом у 30 млн

Проте з’явилась і купа додаткових: діяльність готелів, ресторанів, надання послуг мобільного харчування, постачання готових страв для подій, купівля, продаж та управління нерухомістю. Катерина Шмигаль є єдиним кінцевим бенефіціарним власником підприємства.

Через два роки війни дружина Шмигаля зареєструвала підприємство з капіталом у 30 млн

Підприємницька діяльність приносить Катерині Шмигаль більші доходи, аніж робота прем'єр-міністром Денису Шмигалю.

Згідно з деклараціями, у 2021 році статки очільника уряду та його дружини складали 8,11 млн грн, проте за підсумками 2022 року вони подвоїлися (плюс 8,02 млн грн).

Внесок Дениса Шмигаля у сімейний бюджет склав 900,7 тис. грн – це його зарплата. Його ж дружина Катерина заробила своєю підприємницькою діяльністю за 2022 рік 7,09 млн грн.

Також прем'єр анонсував новий механізм бронювання військовозобов’язаних.

«Середня зарплата, рівень зарплати, рівень сплати податків як людиною, так і компанією – всі ці речі сьогодні опрацьовуються комплексно. І вплив підприємства або галузі на економіку – ось це рамки майбутньої системи бронювання, над якою ми працюємо», – сказав він на пресконференції в Києві в понеділок.

Станом на березень 2024 року в Україні бронь від мобілізації мають близько 700 тис. людей.

Джерело