Вже відомо про те, що українцям варто очікувати на похолодання. За всю історію спостережень у березні в Україні фіксували температуру -31 градус холоду. Чи варто цього разу очікувати подібний сюрприз від погоди.

“Такого холоду в Україні не чекав ніхто, прогнозом стривожені навіть синоптики”: де буде мороз у -26 градусів і снігопад?

Як інформують “УН”, синоптик Ігор Кібальчич повідомив, що вплив антициклонального типу атмосферної циркуляції продовжиться на початку нового робочого тижня.

Однак, на тлі надходження холодного повітря з північних регіонів Європи, у другій половині тижня відбудеться зниження температури на 6 – 10 °С в усіх областях.

На півночі Лівобережжя вночі морози часом зміцніють до -5…-10 °С, а вдень температурне тло очікується близьким до 0 °С. При цьому, не виключені місцями опади у вигляді мокрого снігу, які будуть переважно невеликими. Найбільш тепла погода спостерігатиметься на Одещині та у Закарпатті.

У вівторок, 5 березня, на крайньому заході та у Карпатах очікується невеликий дощ, в решті областей України без істотних опадів. Вітер східної чверті, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі -2…+3 °С, вдень +5…+10 °С. У південних та західних областях вночі +2…+7 °С, вдень +9…+14 °С.

У середу, 6 березня, у східних, місцями центральних областях та у Карпатах очікуються невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. На решті території країни без істотних опадів. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с, часом поривчастий. Температура повітря вночі -3…+2 °С, вдень +3…+8 °С; у Криму, Одеській області та на Закарпатті +8…+13 °С. На півночі Лівобережжя -1…+4 °С.

У четвер, 7 березня, в Україні суттєвих опадів не передбачається, лише вночі у Криму та на крайньому сході можливий невеликий мокрий сніг. Вітер північно-східний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 0…-5 °С, вдень +3…+8 °С. У північно-східних областях вночі -5…-10 °С, вдень близько 0 °С.

У п’ятницю, 8 березня, очікується погода без істотних опадів. Вітер північний, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі -1…-6 °С, вдень +3…+8 °С. У східних та північних областях вночі -4…-9 °С, вдень -2…+3 °С.

У суботу, 9 березня, очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі -1…-6 °С, на сході місцями до -10 °С; вдень +3…+8 °С, у західній частині місцями +10…+12 °С.

У неділю, 10 березня, опадів на території України не прогнозується. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с, у західній частині південний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 0…-5 °С, вдень +4…+9 °С, у західних областях +10…+13 °С.

Сообщение “Такого холоду в Україні не чекав ніхто, прогнозом стривожені навіть синоптики”: де буде мороз у -26 градусів і снігопад? появились сначала на NEWS TiME.

Джерело