Володимира Шуляка з села Троянівка на Маневиччині звинувачують у відмові від військового призову, і йому загрожує трирічне тюремне ув'язнення. Незважаючи на рішення місцевого райсуду про умовний термін, прокурори наполягали на реальній в'язниці.

Відповідно до інформації від ТРК «Аверс», Володимир Шуляк має п’ятьох дітей, з яких двоє є неповнолітніми. Військово-лікарська комісія визнала його здатним до військової служби, проте він не з'явився до пункту збору.

Сам Володимир пояснює свою дію обставинами: "Моя дружина лежала в лікарні, їй зробили операцію, а я не міг залишити дітей без догляду. Також моя теща хворіла, тож мені доводилося навідувати її. А сам я маю проблеми зі здоров'ям, тож мушу приймати таблетки".

Донька Володимира, яка прибула підтримати батька, відзначила, що у їхній родині вже є трагедія - загинув на фронті її двоюрідний брат, а тепер її батька хочуть позбавити волі. Вона стверджує, що термін умовного ув'язнення непропорційний: "Я вважаю, що це несправедливий вирок, якщо ще хочуть посадити людину. За що? Людина з’явилася у військкомат. Його відвезли прокапатися, бо в тата по життю дуже високий тиск. У нього проблеми з серцем і варикоз. Татові буде 55 років".

Прокурор Ольга Клок вважає, що реальне покарання є необхідним, щоб запобігти подібним випадкам у майбутньому. Однак колегія апеляційних суддів вирішила не вирішувати питання ув'язненням, присудивши Володимиру Шуляку шість місяців арешту.

Останні новини України:

Дві паралельні реальності: в день жалоби в Одесі провели гучні вечірки, скандальні відео з'явились в мережі

Мобілізація в Україні: з якого віку вручатимуть повістки з березня

"Все одно доведеться": керівник ТЦК розповів про долю тих, хто не з‘явиться за повісткою

Джерело