В рамках перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи італійський "Мілан" вдома обіграв чеську "Славію" з Праги (4:2), а французький "Марсель" на своєму полі розгромив іспанський "Вільярреал" (4:0).

"Россонері" вже на 26-й хвилині отримали чисельну перевагу над своїм суперником – пряму червону картку заробив Малік Діуф.

До перерви підопічні Стефано Піолі тричі вразили ворота чеського клубу, який залишився грати удесятьох. Голами відзначилися Олів'є ЖируТіджані Рейндерс та Рубен Лофтус-Чік. На це гості відповіли одним м'ячем, який забив Давід Доудєра.

Ліга Європи:

Незважаючи на гру в меншості, після перерви "Славія" знайшла сили скоротити відставання в рахунку – на 65-й хвилині точного удару завдав Іван Шранц.

Проте останнє слово в цьому поєдинку все ж було за італійським колективом. На 85-й хвилині остаточний рахунок зустрічі встановив Крістіан Пулішич.

Огляд матчу "Мілан" – "Славія" Прага

У паралельному поєдинку "Марсель", який в 1/16 фіналу Ліги Європи залишив за бортом турніру донецький "Шахтар", буквально декласував "Вільярреал".

Ще до перерви "привансальці" тричі розписалися у воротах "Жовтої субмарини". На 23-й хвилині рахунок відкрив Джордан Верету, через п'ять хвилин півзахисник гостей Єрсон Москера відзначився автоголом, а на 42-й хвилині пенальті реалізував П'єр-Емерік Обамеянг.

У другому таймі французький клуб добив свого опонента. На 59-й хвилині Обамеянг оформив дубль.

Зазначимо, що на 62-й хвилині "Вільярреал" залишився в меншості – другу жовту картку отримав Альберто Морено, проте до фінального свистка рахунок на табло вже не змінився.

Огляд матчу "Марсель" – "Вільярреал"

Матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи заплановано на четвер, 14 березня. Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Ліги Європи відбудеться 15 березня.

Фінал поточного розіграшу Ліги Європи заплановано 22 травня в ірландському Дубліні на стадіоні "Авіва".

"Бенфіка" з Трубіним врятувалася від поразки в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи (відео)

Ліга Європи: "Баєр" ледь уникнув сенсаційної поразки, "Рома" рознесла "Брайтон" (відео)

Чвертьфінал майже гарантовано: "Ліверпуль" знищив суперника в Лізі Європи (відео)