У платіжках за теплопостачання українці зможуть побачити зовсім інші цифри. Причиною тому не перерахунок тарифів, а зміни у роботі теплогенеруючих підприємств. Про це повідомляється на facebook-сторінці КП "Житомиртеплокомуненерго". 

Тарифи на опалення в Україні відрізняються залежно від регіону, але є фіксованими, оскільки триває дія мораторію. Проте споживачам пощастить побачити в платіжках адекватніші цифри. 

У платіжках за опалення будуть нові цифри: до яких сюрпризів готуватись

У платіжках за опалення будуть нові цифри: до яких сюрпризів готуватись

Так, у зв'язку із потеплінням системи опалення переводять у режим економії. У світлий час доби котли вимикаються і залишається лише циркуляція теплоносія у системі. Коли температура води в системі знижується до певного рівня, котли знову запускаються. 

Комунальники пояснюють, що у такий спосіб уникають перегріву житлових приміщень. При такому режимі будинки не встигають охолонути нижче за нормативну температуру, тому на комфорті споживачів це не відбивається. 

У платіжках за опалення будуть нові цифри: до яких сюрпризів готуватись

Втім, такий режим роботи теплогенеруючих підприємств може приємно позначитися на платіжках за опалення. Зазначається, що поки що котельні не працюють, оплата за тепло не нараховується. Отже, суми в березневих платіжках можуть виявитися приємнішими, ніж за попередні місяці. 

Також наш портал інформував, комунальники анонсували "наслідки" неплатникам: доведеться відповідати за всією суворістю.

Джерело